Posted: Tuesday, October 24, 2017 - 0 comment(s) [ Comment ] - 0 trackback(s) [ Trackback ]

Podeszwę wygląda na zwyczajną w konfiguracji śpiszczowej, która jest znana z doskonałej elastyczności. Jednak Nike sklepbutyrun.com/mizuno-c-95.html wykorzystuje innowacyjny wzór geometryczny, dzięki czemu podeszwa jest niemal naturalnym, elastycznym ruchem, który współpracuje z każdym stopniem stopy poprzez cykl chodzenia. Tworzy nowy proces, który nawet podeszwy naprawdę porusza się jak druga skóra.

Podeszwa środkowa jest mieszaniną elastycznej piany Lunar, która jest otoczona pianką IU. Nike kształtuje nową podeszwę środkową, tworząc ścianę, która również jest usytuowana po stronie medialnej. Tworzy on przewodnik, który powoduje jedynie działanie korygujące, które jest widoczne tylko wtedy, gdy biegacz nadmiernie zwija się do środka po wylądowaniu. Nie ma też stabilności biegaczy neutralnych, zwłaszcza tych, których forma cierpi po długich godzinach w drodze. Nowy projekt współpracuje z przesunięciem 8mm, co zapewnia bardziej efektywne i gładsze przechyłu do przejścia.

Pokrywa górna 3d Flyknit pokrywa prawie cały but, który wygląda jak skarpeta z podeszwą i podeszwą. Naturalna zasada działania Nike'a za linią Wolna jest w niej wyraźnie widoczna. Pięta jest bardzo elastyczna i uzupełnia drugą skórę uczucie ruchu Free RN. Tradycyjne koronki zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Delicious Digg Facebook Fark MySpace